Yazarlar
+ Yazar ol
+ Reklam ver
Türkiye'nin ilk ve tek sosyal içerikli kitap sitesi

ÖNE ÇIKANLAR

ListeKitap'ın keyifli ailesine hoşgeldin :)

Evet hiçbir şartı yok.
Aylık 1 milyonun üzerinde ziyaretçisi olan ListeKitap'ta herkes birşeyler üretebilir, yazar hesabına sahip olabilir ve insanlarla paylaşabilir.
Peki nasıl olacak bu iş ? Kısa bir deneme süremiz var.


Deneme aşamasında neler olacak;

1- Aşağıdaki bilgileri doldurarak yazar@listekitap.com'a gönderdiğinde editörlerimiz senin için linki sana özel olan bir yazar hesabı açacağız. Örnek: www.listekitap.com/admin/can-ucar

2- Bu aşamada ürettiğin içerikleri bize mail yoluyla iletebilirsin. Sıklığı sana bağlı ister ayda bir ister günde 10 tane. İlk şartımız metin ve görsellerin özgün olması, ikincisi ise ListeKitap kültürüne uygun içerikler olması. Bazılarını bir yerden esinlenmiş olabilirsin ama metni özgün şekilde yeniden yazmalısın. Ürettiğin içerikler, kitap, film, sanat, edebiyat, kültür gibi konularda olabilir. Zamanla mantığını çözeceksin.

3- ListeKitap editörleri ilk içerik mailini aldıktan sonra özgünlük kontrollerini ve düzeltmeleri yapacak. Ardından ListeKitap'ta senin yazarlık hesabından içeriği paylaşacaklar. Dolayısıyla bize gönderdiğin her maili birkaç saat içinde yazar hesabında görebileceksin.

4- Yazarlık hesabını ve ürettiğin içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşırsan daha fazla arkadaşının görmesini ve takipçilerinin artmasını sağlayabilirsin.

Deneme süresinden sonra ne olacak?

1- Gönderdiğin içeriklerin ilgi çekici, temiz, özgün, doğru imlalı ve ListeKitap'a uygun olduğunu düşündüğümüzde deneme süresinden sonra sana panel bilgilerini vereceğiz ve artık içeriklerini mail yoluyla değil bizatihi sen gireceksin.

2- Her girdiğin içerikten, girdiğin içeriğin okunma sayısından, takipçi sayından vs. sitede yaptığın her etkiden puanlar kazanacaksın. Bu puanlarla ListeKitap sponsorları'nın sağladığı kitaplardan istediğini alabiliyor olacaksın.
Yani " Siz yeterki üretin, kitabınız bizden diyoruz :)

Aşağıdaki formu doldurduktan sonra yazar@listekitap.com 'a gönder. Sana yazar hesabı oluşturacağız ve ardından oluşturduğun içerikleri bize maille iletmeni dörtgözle bekleyeceğiz:)

Söz, her sorun yaşadığında ListeKitap ekibi yanında ^_^

AD SOYAD
Gözükmesini istediğin adın ve soyadın
TALEP ETTİĞİN URL
www.listekitap.com/yazar/İSİMSOYİSİMyadaNICK
TELEFON NUMARAN
Otomatik sms vs. gönderilmeyecektir
E-POSTA
Bizimle iletişimde kullanmak istediğin e-posta adresin
FOTOĞRAFIN
Yazar hesabında görülecektir, mailde ek olarak gönderebilirsiniz.
CÜMLEN
Yazar hesabında görülecek seni anlatan bir cümle
HESAPLARIN
Yazarlık hesabında göstermek istediğin facebook, twitter, instagram adreslerinBu bilgileri yazar@listekitap.com 'a göndermeni bekliyoruz.