Yazarlar
+ Yazar ol
+ Reklam ver
Türkiye'nin ilk ve tek sosyal içerikli kitap sitesi

Bu Hafta Vizyona Girecek 8 Film

08 Aralık 2016 11:00

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli olmak üzere 8 film vizyona girecek.

İşte o filmler;

 

1- Aşk Mektupları 

 

Tür: Dram | Vizyon Tarihi: 9 Aralık
Milena Agus’un ikinci dünya savaşı sonrası yazdığı aynı isimli romanı “Mal di Pietre”den uyarlanan film, tutkulu, özgür ruhlu bir kadının sevgisiz evliliği ve başka bir adama âşık oluşu çerçevesinde şekillenen yirmi yıllık sürecini ele alıyor. 

 

2- Çılgın Ofis Partisi

Tür: Komedi | Vizyon Tarihi: 9 Aralık
Zenotek CEO'su Carol Vanstone, erkek kardeşi olan Clay'in performansından memnun değildir. Bu yüzden de ona ait olan şirket şubesini kapatmaya karar verir.  Clay ve baş teknoloji sorumlusu ise durumu kurtarmak için bir plan hazırlarlar. İkilinin planı Carol’ı da etkilemek için efsane bir ofis Noel partisi hazırlamaktır. 

 

3- Gece Hayvanları

Tür: Dram, Gerilim | Vizyon Tarihi: 9 Aralık
Austin Wright'ın 1993 tarihli "Tony ve Susan" romanından uyarlanan film, Susan Morrow, 19 yıl önce yazar eşi Edward Sheffield’ı terk eder. İkinci evliliğinde ise bir doktorun eşi olarak düzenli bir hayat sürmektedir. Bir gün posta kutusunda eski eşinin hiç yayımlanmamış olan ilk romanının taslağını bulur. Eski eş kendisinin fikrini sormaktadır. Susan, bir matematik profesörü olan eski eşi Tony’nin ailesi ile çıktığı bir yolculuğu anlatan "Noctural Animals" adındaki bu kitabı elinden bırakamaz. Kitabın kahramanı Tony’nin hayatı berbat bir hale geldikçe Susan da geçmişini hatırlayacaktır. Bu tehlikeli duygular onun geleceğini kemirecek ve hayatını değiştirecektir.

 

4- Hayati Tehlike

Tür: Komedi | Vizyon Tarihi: 9 Aralık
Hayati sıradan bir fırıncıdır. Ekmek fırınında sıradan bir hayat süren adam günün birinde mafyaya bulaşır. Haraç vermeyi reddetmesiyle başlayan macerada mafyanın içine girmek zorunda kalır. Artık o mafyanın içine yerleştirilmiş olan bir köstebektir ve tüm organizasyon ona bağlıdır. Ancak mafyanın başındaki Rus baronunun kızına aşık olması ve aşkına karşılık bulmasıyla işler iyice karışmaya başlar. Üstelik mafyanın kızını kullanarak barona ulaşmaya çalışan tek kişi o değildir...

 

5- Kasap Havası

Tür: Dram | Vizyon Tarihi: 9 Aralık
Annesinin istediği kızla nişanlanmak üzere olan taksi şoförü Ahmet, kendisinden yaşça çok büyük olan terzi Leyla ile tutkulu bir ilişkiye başlamıştır. Ahmet´in Leyla´ya olan aşkı ve Leyla´nın genç bir erkekle birlikte olup geçmişiyle hesaplaşma isteği bu ikiliyi evliliğe doğru sürüklemektedir. Fakat bir gün Leyla´nın 18 yıl önceki erkek arkadaşı Semih, ölüm döşeğindeki annesiyle helalleşmek için Almanya´dan İstanbul´a döner. Semih´in gelişi Ahmet ile Leyla´nın birlikteliği için çok büyük bir tehlikedir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

6- Şarkını Söyle

Tür: Animasyon, Komedi, Aile | Vizyon Tarihi: 9 Aralık
Yönetmenliğini ve senaristliğini Garth Jennings'in üstlendiği animasyonun seslendirme kadrosunda Scarlett Johansson, Taron Egerton, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, John C. Reilly gibi ünlü isimler yer alıyor. Animasyon, müzikal-komedi filmi olan “Şarkını Söyle”, herkesin içindeki parlak yıldızı ortaya çıkarma hikayesini konu alıyor.

 

7- Sen Benim Herşeyimsin

Tür: Komedi | Vizyon Tarihi: 9 Aralık
Çok küçük yaştayken öksüz kalan Sedat, babasının ona öğrettiği en önemli dersi, "korkunun gözünün içine bakmadığın sürece onu yenemezsin" mottosunu beynine kazır. Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün bu sakin hayatı bir anda değişiverir. Günü birlik ilişkierinden biri olan Pınar, Sedat'ın kucağına bir bebek bırakıp aynı hızla ortadan kaybolur. İstanbul'a gelip Birol sayesinde iş bulan Sedat'ın hayatı artık kızının etrafında dönmektedir. Baba-kızın masal gibi geçen eğlenceli hayatları annenin tekrar ortaya çıkmasıyla bir kez daha kaos haline döner. Yönetmen koltuğunda Tolga Örnek'in oturduğu filmin başrolünü Tolga Çevik üstlenirken, filmin kadrosunda kendisine kızı Tuna Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt eşlik ediyor.

 

8- Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi

Tür: Fantastik, Macera | Vizyon Tarihi: 14 Aralık
Lucasfilm'in yeni "ara dönem filmlerinden ilki" olarak lanse edilen yapım bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatacak. Film, Death Star'ın planlarını çalmak için bir araya gelen bir ekibin mücadelesini merkezine alıyor ve 1977 tarihli Yıldız Savaşları: Bölüm IV'ten öncesini anlatacak. Gareth Edwards'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünü Felicity Jones üstleniyor; kadroda ayrıca Ben Mendelsohn, Riz Ahmed, Diego Luna, Mads Mikkelsen ve Forest Whitaker da yer alıyor. Senaryosu Chris Weitz'a ait olan filmin yapımcılığıysa pek tabii George Lucas'a emanet.

 

beyazperde.com


İçeriği beğendiysen paylaş, çünkü paylaşmak güzeldir :)

İçeriği beğendiysen paylaş, çünkü paylaşmak güzeldir :)

admin-profile/ayse-kaleli.jpg
Ayşe Kaleli

ListeKitap Editörü


Siz de ListeKitap ta kendi içeriklerinizi yayınlayabilir
ve bir yazar profiline sahip olabilirsiniz. İletişim: yazar@listekitap.com

admin-profile/ayse-kaleli.jpg
Ayşe Kaleli

ListeKitap Editörü


Siz de ListeKitap ta kendi içeriklerinizi yayınlayabilir
ve bir yazar profiline sahip olabilirsiniz. iletişim: yazar@listekitap.com

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın. Üye değilseniz Kayıt Olun

Orjinalini Aratmayan 10 Nefis Cover Şarkı

37.030 kez okundu 26 Ağustos 2016

Liste Kitapta Yazar Olmak İçin 8 Neden

12.752 kez okundu 19 Ağustos 2016

Dünya Çapında En Çok Okunan 20 Edebi Kitap

19.149 kez okundu 29 Eylül 2016

Sabahattin Ali’nin Orhan Kemal’le tanışması!

9.201 kez okundu 09 Şubat 2016

Sırlarla Dolu 7 Dünya Harikası

7.497 kez okundu 07 Ağustos 2015

En Sevilen 9 Yabancı Yazar

7.288 kez okundu 05 Haziran 2015

Modanın Efsanevi Güzelliği: Kadife

7.059 kez okundu 09 Kasım 2016

Casusluk Temalı En İyi 30 Ajan Filmi

43.551 kez okundu 17 Mart 2016

Keşke Benim De Olsa Dedirten 23 Frida Bebeği

5.038 kez okundu 07 Eylül 2015

9 Kadın, 9 Mektup ve 9 Ayrılık

4.540 kez okundu 10 Ocak 2017


Bizi sosyal medyada takip edin

Arkadaşına Gönder

kalan süre
45% Complete
59 Dk