Yazarlar
+ Yazar ol
+ Reklam ver
Türkiye'nin ilk ve tek sosyal içerikli kitap sitesi

Erdal Demirkıran’ın Mutlaka Okunması Gereken 8 Kitabı

22 Mayıs 2015 14:08

Kitap okuyanlar, kitap mağazalarını dolaşanlar Erdal Demirkıran’ı iyi bilir. Bir kitap mağazasında yada kitap sitesinde gezip de Erdal Demirkıran’ın iddialı başlıkları olan kitaplarını eline almamış yada linkine tıklamamış kişi sayısı çok azdır. Hele birde kitabı okumaya karar verenler kendilerini durduramamıştır. Bende Erdal Demirkıran’ının okuyucusuyum ve sana okuduğum kitapları hakkında ki izlenimlerimi aktarmak istiyorum.  Sana dedim çünkü; eğer  Erdal Demirkıran bu yazımı okursa, onun bir kitabında siz kelimesinin ne kadar saçmalık olduğunu anlattığını hatırladım. 

Adam Dediğin Benim Gibi Olur

İnsanın hayatına yön veren, insanı cesaretle dolduran bir kitap bu. Nasıl ki yorucu bir günde enerji içeceği içip kendine gelmek istiyorsan, dolu bir hayata başlamak için bu kitabı okumalısın. Bu kitap insanı dönüştürür. Adı üstünde kişisel dönüşüm kitabı. Dönüşmekten sakın korkma. Okuduğunda ne dediğimi anlamış olacaksın.

İflas Etmenin Yolları

Bütün girişimciler, girişimci adayları, kendi işinin sahibi olmayı hayal edenler! Bu kitabı okumamak ayıp olur. Bu kitabı okuduğumda iflas etmenin ne kadar zor olduğunu düşünmüştüm. Halada aklımda. Bir insan nasıl oluyor da iflas edebiliyor diye. İflasın çok zor olduğunu, iflas etmemenin daha kolay bir iş olduğunu öğreneceksiniz.

Sadece Aptallar 8 Saat Uyur

Bu kitabı okuyalı biraz süre geçse de bir çok bilgisi hala aklımda. Çok doyurucu bilgiler içeren bu kitabı okuyanlar gerçekten mucitlerin ne kadar az uykuyla neler başardıklarını öğrenebiliyor. Az uyumak ve hayatı daha iyi değerlendirmek için bir iyi bir gerekçen olacak. Kitabı bitirdiğinde ise 8 saatten az bir süre uyuman için bir çeteleye sahip olacaksın.

Dünyanın En Akıllı İnsanı’ndan Masallar

Dünyanın en akıllı insanı olduğunu söyleyen ve bunu bir kitap ismiyle okuyucularına anlatan Erdal Demirkıran’ın masallarını hayretle okuyacaksın. İronisi ağır olan bu kitapta mecazlar oldukça fazla. Kitabın bitmesini istemeyebilirsin çünkü yaşınıza uygun masalları bulmak gerçekten çok zor.

Sen Şimdi Gidecen ya Cehennemin Dibine Git

Sana senin ne kadar değerli olduğunu gösterecek bir kitap. Aşk acısı mı çekiyorsun, bırak o eski sevgili nasıl geri döner, eski sevgili nasıl kıskandırır laflarını Google’da aratmayı. Bu kitabı al ve o kişiyi cehennemin dibine yolla. Kitaptan hiç unutmadığım bir sözü de paylaşayım. “Oturduğun hazinenin üzerinde dileniyordun sen!”  Kendini tekrar kazanabilirsin söylemesi.

Parayı Bulduğum An Alayını…

Bir gün kitapçıda arkadaşıma hediye alacaktım. Çok ünlü kitapları elime aldım, sonra klasiklere baktım… Fakat aradığım onlar değildi. Sıradan bir hediye olarak görülen kitap var ya; işte ben bunu yaşatmak istemedim. Farklı bir kitapla farklı bir hediye vermiş olabilirim diye mağazayı gezmeye başladım. Sonra Erdal Demirkıran’ın kitapları çalındı gözüme, sevincimi anlatamam. Nasıl aklıma gelmedi diye düşündüm. Gittim aldım kitabı. Bir tane değil iki tane. Hemen bir kafeye oturup yaklaşık 70 sayfasını okuyup öyle kalktım oradan.

 

Erdal Demirkıran’ın romanını okumak ayrı bir keyif. Hep bir sürpriz bekliyorsunuz. Bekledim bekledim… Sonucu söylemeyeceğim ama ön yargın için güzel bir ders olacaktır bu kitap. Ön yargın varsa hiç düşünme bu kitabı oku derim.

Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım

Çok farklı bir insan olan Erdal Demirkıran’ın bu kitabını okumadan geçme. Kitabın adına bakıp ne kadar ukala, nasıl bir öz güven diye düşünürsen kitapta geçen “Güneş ben sıcağım derse ukala olmaz.” sözü cevabın olabilir…

Yerim Seni ÖSS

Sınava hazırlananlara büyük öz güven kazandırıyor. Bu kitabı okuduktan sonra sınavı kazanacağını düşünüyorsun. Ben yıllar önce okumuştum. Büyük bir öz güvenle sınava hazırlandım ve kazandım. Israrlı tavsiyemdir.

 

 


İçeriği beğendiysen paylaş, çünkü paylaşmak güzeldir :)

İçeriği beğendiysen paylaş, çünkü paylaşmak güzeldir :)

ListeKitap Editörü


Siz de ListeKitap ta kendi içeriklerinizi yayınlayabilir
ve bir yazar profiline sahip olabilirsiniz. İletişim: yazar@listekitap.com

ListeKitap Editörü


Siz de ListeKitap ta kendi içeriklerinizi yayınlayabilir
ve bir yazar profiline sahip olabilirsiniz. iletişim: yazar@listekitap.com

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın. Üye değilseniz Kayıt Olun

Affedilmeyen Yazar Knut Hamsun ve Hikayesi

4.020 kez okundu 03 Şubat 2017

Kitap Okurken Gözlerinizi Korumak İçin 5 İpucu

8.870 kez okundu 07 Aralık 2016

Yaşam Dolu 20 Kürtçe Kelime

48.373 kez okundu 20 Eylül 2016

Bilinen Bilinmeyen 101 Cemal Süreya Sözü

20.970 kez okundu 05 Şubat 2016

Sabahattin Ali'den İçinize Dokunacak 20 Cümle

65.967 kez okundu 11 Ağustos 2016

12 Şairin 12 Şiirine İlham Olmuş Özel Kadınlar

17.834 kez okundu 04 Ağustos 2015

Sevgi Üzerine 12 Anlam Dolu Söz

4.993 kez okundu 29 Aralık 2016

Adalar yeni bir kitapçıya kavuştu: Heybeli Sahaf

5.743 kez okundu 26 Temmuz 2016


Bizi sosyal medyada takip edin

Arkadaşına Gönder

kalan süre
45% Complete
59 Dk