Yazarlar
+ Yazar ol
+ Reklam ver
Türkiye'nin ilk ve tek sosyal içerikli kitap sitesi

Gizlilik Politikası

Kişisel bilgileriniz (ad-soyad, rumuz, e-posta adresi, teslimat adresi, kredi kartı bilgileri, fatura bilgileriniz, sipariş ettiğiniz ürünler vb.) kesinlikle başka kişi ya da kuruluşlara verilmez. Yalnızca sitemizden en iyi şekilde yarar sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz bilgilere yalnızca siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları hiçbir suretle değiştirmesi mümkün değildir.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılmak için üyelik sayfasından işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz ya da Müşteri Hizmetleri'yle iletişime geçebilirsiniz.

Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, listekitap.com tarafından kullanılmaz.

listekitap.com'un duyuru e-postalarını almak istemiyorsanız mail ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik sonrasında listekitap.com size duyuru e-postası göndermeyecektir. Ancak, bu düzenleme sonrasında, listekitap.com'un düzenlediği kampanyalardan haberdar olamayacağınızı bilmenizi isteriz.

listekitap.com ayrıca tüm ürünlerle ilgili telif haklarına saygılı bir yayın politikası benimsemiştir. Ürün içeriklerini üretici ya da ithalatçı firmalardan gelen bilgilere göre oluşturmaktadır. Ürün tanıtımları, sanatçı biyografi ve görselleri ile her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanımında kendisine ulaşan yasallıkla ilgili bildirimleri hızlıca inceleyip gerekli güncellemeleri yapmayı taahhüt eder.

listekitap.com'da yayınlanan listeleri, haberleri, blogları ve tüm içerikleri üyeler gönderir. Rahatsızlık duyulan ya da telif hakkına giren içerikler bizimle iletişime geçildiği taktirde düzenlenir ya da silinir.
kalan süre
45% Complete
59 Dk